Cvičení

 

ZDRAVOTNÍ JÓGA

 

Cvičením zdravotní jógy Vás povede fyzioterapeutka Jana Jelínková.
Přijďte vyzkoušet jógu pro zdraví a rehabilitaci. Cvičení je v malých skupinkách, maximálně 10 cvičenců, kde je cvičitelka schopná uhlídat Vaše tělo.
„Chci aby každý kdo se mnou cvičí, cvičil správně a bylo to ve zdravotní prospěch každého jednotlivého cvičence. Stačí malý posun pánve, natočení dolní končetiny, pootočení dlaně a je zcela odlišné vnímání vlastního těla.“

Cvičíme:

úterý v 17.15 hodin – cvičení spíše pro začátečníky a méně pohyblivé
úterý v 19.00 hodin
čtvrtek v 19.00 hodin

Na lekce jógy je nutné se přihlásit dopředu na tel. +420 605 285 950

Těší se na Vás cvičitelka Jana Jelínková

 

JÓGA

 

Cvičením jógy vás povede Anička Řibřidová, velmi šikovná a usměvavá cvičitelka.

Od malička se věnuji pohybu. Postupem času krásné estetické, ale pro tělo velmi náročné pohyby sportovní gymnastiky a baletu a později latinskoamerických tanců jsem vyměnila za jógu.
Vyučuji různé styly jógy: hatha jógu, power jógu, jemnou jógu, jógu s prvky vývojové kineziologie, jógu pro sportovce či vinyasa jógu, kde tím nejdůležitějším prvkem je dech. Věnuji se jak výuce skupinových lekcí pro veřejnost a pro sportovce, tak individuálních lekcí, které jsou pojaté buď jógově, jako terapie pánevního dna či jako pohybová terapie, kde společně s klientem řešíme konkrétní problém. Lekce jsou doplňovány i poznatky z vlastní praxe se skvělým fyzioterapeutem Jiřím Šmolkou.

Cvičíme:

středa v 18.30 hodin

středa v 19.45 hodin

Na lekce jógy je nutné se přihlásit dopředu na tel. +420 777 342 486

email: ribridovaanna@gmail.com

Těší se na Vás cvičitelka Anna Řibřidová

 

ZUMBA

Tanečním cvičením zumby Vás povede úžasný a usměvavý cvičitel – tanečník Dan Kotrla. Zumbu není třeba představovat a proto přijďte vyzkoušet a rozhýbat své tělíčko. O tom, že se budete při hodině potit není žádných pochybností.

Cvičíme:
pondělí v 19 hodin.

Na lekce zumby je nutné se přihlásit dopředu na tel. +420 605 285 950
Těší se na Vás cvičitel Dan Kotrla

Podrobnosti:

Jóga i zumba cvičení je maximálně pro 10 lidí.
Při předplatném budete mít zajištěné své místo, pokud nebudete moci některé pondělí přijít sami, můžete poskytnout své místo kamarádce ( náhradnici za Vás), nepropadne Vám tímto lekce.
Pokud nechcete předplatné, můžete platit přímo hodinu, pokud budou volná místa. Přednost mají klientky s předplacenou hodinou. Kapacita tělocvičny je omezena na maximum 10 lidí, jedná se tedy o cvičení v malé skupince.

Prohlédněte si náš ceník

Cvičení slender

Cvičení na slender life stolech bylo ukončeno 30.6.2018.
Prosím všechny, kteří máte platné permanentky, aby jste si přišli vyzvednout zbylé neodcvičené hodiny do 31.8.2018. Poté dle nařízení GDPR budou vaše osobní údaje nevratně vymazány ze systému slender.
Vyzvednutí si prosím předem domluvte na telefonu +420 608 962 962