O nás

„POHODA“ je pro všechny, kteří chtějí vědomě pečovat o své zdraví a krásu, upravit si váhu, najít vhodnou pohybovou aktivitu, nechat se zkrášlit anebo si jen tak zarelaxovat po náročném dni …
Napomáháme všem, kteří se rozhodli pro sebe něco udělat, změnit svůj životní styl.

Co všechno Vám můžeme nabídnout? :

Cvičení na rehabilitačních slender stolech
Individuální cvičení
Různé druhy masáží, lymfodrenáže, reiky, baňky
Manikúra Pedikúra

 

Něco o každém z nás:

Jana Jelínková 

Slender club Pohoda zde na Tesaříkově 1027/2 jsem koupila v květnu roku 2017 a přejmenovala jsem na Pohoda salon.

Ve zdravotnictví jsem od svých 14 let zahájením studia na všeobecnou zdravotní sestru, poté praxe v nemocnici a následné studium rehabilitace při zaměstnání. Jako masérka jsem začala na vlastní živnost po narození dětí, díky své kvalifikaci fyzioterapeuta.
Po revoluci se dále vzdělávám, procházím další studia ohledně východních medicín, Ajurvedu (indické učení), čínské tlakové masáže, baňky, reflexologie, reiky, zajímám se o homeopatii, další školení a kurzy, novinky v rehabilitaci a cvičení. Jsem lektor zdravotního cvičení, jógy, kalanetiky, pilates, cvičení podle Mojžíšové a dalších cvičení, tak jak je přináší naše uspěchaná doba. Věřte, že nakonec jakékoliv cvičení pochází z jógy, upravené, zrychlené, pomalé….
Zajímá mě prostě vše co je spojené s masáží, zdravotním cvičení a jógou. Soukromou ordinaci mám od roku 1994.

Lidské tělo mě fascinuje, je tak dokonalé, když vše funguje.
Práce s lidským tělem je pro mě radost, když vím, že mohu pomoci od bolesti a trápení. Naše tělo reaguje na naši psychiku, co se nám děje uvnitř, děje se i vlastnímu tělu a naopak, co uděláme svému fyzickému tělu, to se odrazí na naší psychice. Musíme pracovat společně na svém těle i cítit se dobře a změny co nastávají vnímat pozitivně. Protože každá bolest, trápení nás posouvá dál. Vnímejme tedy své tělo jako celek.

Právě východní medicína, jóga mi hodně pomáhá při mých masážích a cvičení. Práce o své rodinné příslušníky z řad seniorů, děti a mé vlastní obtíže a operace mi pomáhají chápat pacienty, co přicházejí s bolestí a trápením, co chtějí být zase v pořádku.

 

Hana Vlčková

Paní Hanička začala cvičit na stolech slender jako cvičenka a cvičí již 10 let, z toho 5 let je asistentkou těchto stolů. Cvičí velice ráda, na její postavičce to hned poznáte. Tak se vlastně stala živým důkazem, jak tyto stoly jsou báječné a dokáží pomoci. Je velice šikovná a nebojte se jí zeptat na cvičení, velice ráda vám pomůže co a jak cvičit na určitém stole. Je veliký rozdíl ve cvičení – pro někoho natažené nožky a někdo potřebuje pokrčené nohy, aby cvičení bylo co možná nejúčinnější. Je usměvavá a ráda si s vámi popovídá o životě. Sama zažila již mnohé a tak vám jistě dá i dobrou radu co a jak dál, vyslechne a poradí v osobním životě.

 

Dále hledáme do svého týmu další masérku či maséra .